Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Torby polipropylenowe (pp) z wysokiej jakości nadrukiem

Oferowane przez Kompol torby polipropylenowe to produkty wielokrotnego użytku, które dzięki swojej dużej powierzchnie świetnie nadają się do celów reklamowych. Można na nich wykonać bowiem nadruk, na którym umieszczony zostanie atrakcyjny projekt graficzny z logo czy nazwą Państwa firmy. Torebki pp wyróżnia wytrzymałość, która sprawia, że używane mogą być one używane do przenoszenia rozmaitych towarów. Zastosowanie mają w sklepach różnych branż – od spożywczej, przez odzieżową, aż po budowlaną.

Dlaczego warto wybrać torby polipropylenowe od Kompol?

  • w naszym asortymencie dostępne są wykonane z pp produkty różniące się techniką wykonania, rozmiarem czy kształtem,
  • mając świadomość zmian prowadzących do degradacji środowiska naturalnego, w naszej ofercie umieściliśmy torby polipropylenowe ekologiczne,
  • nasze torby polipropylenowe z nadrukiem wykonywane są precyzyjną metodą sitodruku,
  • oferujemy produkty w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • wybierając dostępne u nas wyroby, macie Państwo gwarancję, że decydujecie się na produkty sprawdzonego producenta

Oferujemy torby PP z nadrukiem i ceną, która ustalana jest z każdym klientem indywidualnie – w tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Wykonujemy torby reklamowe polipropylenowe z dowolnym logo, grafiką czy nazwą firmy. Chcielibyśmy poinformować, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dlatego też parametry – np. wymiary toreb PP – zawsze uzgadniamy wspólnie z klientem. Zapraszamy zatem do kontaktu w celu omówienia wspomnianych szczegółów. Współpracujemy zarówno z firmami z okolic Warszawy, jak i z całej Polski.