Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Torby polipropylenowe (pp) z wysokiej jakości nadrukiem

Oferowane przez Kompol torby polipropylenowe i woreczki foliowe to produkty wielokrotnego użytku, które dzięki swojej dużej powierzchnie świetnie nadają się do celów reklamowych. Można na nich wykonać bowiem nadruk, na którym umieszczony zostanie atrakcyjny projekt graficzny z logo czy nazwą Państwa firmy. Torebki pp wyróżnia wytrzymałość, która sprawia, że używane mogą być one używane do przenoszenia rozmaitych towarów. Zastosowanie mają w sklepach różnych branż – od spożywczej, przez odzieżową, aż po budowlaną. Nie zwlekaj, zamów swoje torby z włókniny PP już dziś!

Dlaczego warto wybrać torby polipropylenowe od Kompol?

  • w naszym asortymencie dostępne są wykonane z pp produkty różniące się techniką wykonania, rozmiarem czy kształtem,
  • mając świadomość zmian prowadzących do degradacji środowiska naturalnego, w naszej ofercie umieściliśmy torby polipropylenowe ekologiczne,
  • nasze torby polipropylenowe z nadrukiem wykonywane są precyzyjną metodą sitodruku,
  • mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji toreb z włókniny pp,
  • oferujemy produkty z włókniny polipropylenowej w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • wybierając dostępne u nas wyroby z włókniny pp, macie Państwo gwarancję, że decydujecie się na produkty sprawdzonego producenta,
  • mamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników – zamawiając torby z włókniny pp, możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie współpracy.

Oferujemy najwyższej jakości torebki pp – producent Kompol

Kompol – producent opakowań foliowych serdecznie zachęca do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Prezentujemy Państwu niezawodne torebki foliowe oraz worki foliowe wykonane z polipropylenu, który jest obecnie jednym z najlepszych dostępnych materiałów do tego typu produktów. Wysoka jakość wyróżnia naszą firmę, a wszystkie worki foliowe skutecznie spełniają swoje zadanie.

Oferujemy torby PP z nadrukiem i ceną, która ustalana jest z każdym klientem indywidualnie – w tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Wykonujemy torby reklamowe polipropylenowe z dowolnym logo, grafiką czy nazwą firmy. Chcielibyśmy poinformować, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dlatego też parametry – np. wymiary toreb PP – zawsze uzgadniamy wspólnie z klientem. Zapraszamy zatem do kontaktu w celu omówienia wspomnianych szczegółów. Współpracujemy zarówno z firmami z okolic Warszawy, jak i z całej Polski.