Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Już od kilku lat poważnie niepokoimy się o to, że zaśmiecamy Ziemię foliami, reklamówkami i wszelkimi opakowaniami, które rozkładają się przez setki lat. Próbujemy zastąpić je wieloma innymi rozwiązaniami. Najpopularniejsze są torby bawełniane. Jest to już stary i sprawdzony sposób na to, by przenosić przedmioty.

Z ekologicznego punktu widzenia torby bawełniane są lepsze od foliowych, ponieważ można z nich korzystać wielokrotnie, powstały z naturalnych surowców. Gdy już się zużyją, można się ich pozbyć bez szkody dla środowiska.

Moda na torby bawełniane trwa już od lat. Są bardzo praktyczne – są mocniejsze niż foliowe i na pewno ładniejsze. Wiele firm korzysta z takich toreb jako gadżetu reklamowego. Umieszczenie swojego logo i własnej reklamy na takiej torbie jest bardzo opłacalne. Kiedy po jednokrotnym użyciu foliowej torebki, wrzucamy ją do kosza, tak bawełnianą torbę z danym logo nosimy często przez wiele miesięcy. Torby bawełniane, choć mają bardzo prostą formę, to jednak można w dowolny sposób dekorować – tak, iż będą nie tylko praktyczne, ale i dekoracyjne.