Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo również torby termoizolacyjne służące do przenoszenia żywności oraz tego wszystkiego czego temperaturę chcemy utrzymać jak najdłużej. Torby termoizolacyjne na jedzenie są trwałe, wytrzymałe i cechujące się najwyższa jakością z której konsumenci będą zachwyceni. Ich specyfika pozwoli użyć ich wielokrotnie. To zdecydowanie najlepszy sposób na przechowywanie żywności i napojów podczas pikniku, wycieczki rowerowej czy plażowania. Pewnie zastanawiasz się jaka jest ich cena - torba izolacyjna spełni wszystkie oczekiwania jakie przed nią postawisz a cenę dobierzemy w zależności od nakładu jaki Państwo zamówią. Możemy zagwarantować, że niezależnie od tego, cena będzie bardzo atrakcyjna a torba termiczna najwyższej jakości. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami w siedzibie naszej firmy lub zdalnie - telefonicznie bądź mailowo.

Torba termoizolacyjna
Torba termoizolacyjna

Nasze torby termoizolacyjne wykonane są z trzech warstw – folii PET, pianki EPE i folii LLDPE. W dodatku plastikowe zamknięcie znajduje się na całej szerokości torby. Dzięki takiemu rozwiązaniu przechowywane przekąski utrzymują swoją temperaturę przez okres 1-2 godzin. Nasze torby termoizolacyjne na żywność są wygodne w użyciu, ergonomiczne i wytrzymałe. Stanowią znakomitą alternatywę dla przenośnych lodówek.

Torba termoizolacyjna reklamowa to doskonały sposób na promocję. Oferujemy więc możliwość zakupu indywidualnych toreb izolacyjnych z nadrukiem. Dzięki temu torby termoizolacyjne z logo, grafiką czy nazwą firmy stają się doskonałymi i tanimi nośnikami reklamy.

 

Dostępna w wymiarach:
Szerokość: 15-60cm
Wysokość: 30-60cm

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia

Ceny toreb izolacyjnych kalkulujemy indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.