Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Torby termiczne na jedzenie

Torby termiczne lub inaczej nazywane torby termiczne są przeznaczone do przechowywania żywności i znajdują zastosowanie zawsze wtedy, gdy chcemy na dłużej zachować jej świeżość po wyjęciu z lodówki. Prawidłowo wykonana torba termiczna z tej kategorii, dzięki szczelnemu zamknięciu oraz zastosowaniu w produkcji specjalnych materiałów, posiada dobre właściwości izolacyjne.

Całkowita szczelność i bardzo długi czas utrzymywania pożądanej temperatury

Torby marki Kompol są wykonywane trzech warstw – folii PET, pianki EPE oraz folii LLDPE. Są wyposażone w plastikowe zamknięcia na całej szerokości, które są wygodne w użytkowaniu oraz trwałe. Dzięki precyzyjnemu domknięciu torby termiczne umożliwiają utrzymanie we wnętrzu niskiej temperatury przez dłuższy czas. Schłodzone produkty spożywcze mogą być bezpiecznie przechowywane przez kilka godzin, podczas wycieczki, pikniku czy plażowania, dlatego też torba termiczna jest niezwykle przydatnym przedmiotem.

Ekologia jest jedną z większych zalet torby termicznej - i Ty możesz stać się eko już dziś!

Jeśli dbasz o ekologię, równie powinieneś zwrócić uwagę właśnie na nasze torby termiczne. Producent dokłada wszelkich starań, by były one jak najbardziej trwałe. Torby termiczne z oferty Kompol są odporne na zrywanie, a wysokiej jakości nadruki nie ścierają się ani nie tracą koloru. Dzięki temu każda z toreb termicznych może być użytkowana przez bardzo długi czas.

Reklamowe torby termoizolacyjne z logo firmy

Tego typu produkty to doskonale sprawdzą się również jako gadżety reklamowe. Oferujemy możliwość zakupu toreb z nadrukiem na indywidualne zamówienie. Wykonujemy torby termiczne z logo i grafikami w różnych nakładach, w zależności od potrzeb klienta. Trwała i praktyczna torba termoizolacyjna z nadrukiem to tani oraz skuteczny sposób na promocję marki.

Profesjonalne torby termoizolacyjne z nadrukiem

Torby izolacyjne z nadrukiem łączą w sobie praktyczność oraz możliwości dostosowania produktu pod swoje indywidualne potrzeby. Możliwość zamieszczenia na nich dowolnej grafiki sprawia, że chętnie będziemy wracać do korzystania z takiej torby, a tym samym stale ograniczać zużycie plastiku na jednorazowe opakowania.

Torby termoizolacyjne – Warszawa – zamawiaj personalizowanie produkty

Torba termoizolacyjna na jedzenie to najlepsza alternatywa dla przenośnej lodówki. Lekka, poręczna i ergonomiczna torba termiczna z plastikowym zamknięciem pozwala przetransportować żywność w upalne dni, ze sklepu do domu. Torba termiczna jest niezastąpiona podczas rodzinnych wycieczek i na wakacjach. Dzięki swojej trwałości torby termiczne z nadrukiem mogą być użytkowana przez bardzo długi czas, stanowiąc skuteczny nośnik reklamy. Nic więc dziwnego, że coraz częściej torby traktowane są jako gadżety reklamowe, które pozwalają promować markę. Termiczne torby to także doskonały wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia i spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu. Wszystkie te zalety toreb termicznych sprawiają, że z jednej strony są to niezastąpione akcesoria w codziennym życiu, a z drugiej stanowią doskonałe gadżety reklamowe.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą toreb ekologicznych serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem toreb termicznych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kompol i kontaktu z nami w siedzibie naszej firmy lub zdalnie – telefonicznie bądź za pomocą e mail. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość produktów, ale też obsługi klienta. Zapraszamy!

Torba termoizolacyjna
Torba termoizolacyjna

Nasze torby termoizolacyjne wykonane są z trzech warstw – folii PET, pianki EPE i folii LLDPE. W dodatku plastikowe zamknięcie znajduje się na całej szerokości torby. Dzięki takiemu rozwiązaniu przechowywane przekąski utrzymują swoją temperaturę przez okres 1-2 godzin. Nasze torby termoizolacyjne na żywność są wygodne w użyciu, ergonomiczne i wytrzymałe. Stanowią znakomitą alternatywę dla przenośnych lodówek.

Torba termoizolacyjna reklamowa to doskonały sposób na promocję. Oferujemy więc możliwość zakupu indywidualnych toreb izolacyjnych z nadrukiem. Dzięki temu torby termoizolacyjne z logo, grafiką czy nazwą firmy stają się doskonałymi i tanimi nośnikami reklamy.

 

Dostępna w wymiarach:
Szerokość: 15-60cm
Wysokość: 30-60cm

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia

Ceny toreb izolacyjnych kalkulujemy indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.