Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo również torby termoizolacyjne służące do przenoszenia żywności.. To zdecydowanie najlepszy sposób na przechowywanie żywności i napojów podczas pikniku, wycieczki rowerowej czy plażowania.

Torba termoizolacyjna
Torba termoizolacyjna

Nasze torby termoizolacyjne wykonane są z trzech warstw – folii PET, pianki EPE i folii LLDPE. W dodatku plastikowe zamknięcie znajduje się na całej szerokości torby. Dzięki takiemu rozwiązaniu przechowywane przekąski utrzymują swoją temperaturę przez okres 1-2 godzin. Nasze torby termoizolacyjne na żywność są wygodne w użyciu, ergonomiczne i wytrzymałe. Stanowią znakomitą alternatywę dla przenośnych lodówek.

Torba termoizolacyjna reklamowa to doskonały sposób na promocję. Oferujemy więc możliwość zakupu indywidualnych toreb izolacyjnych z nadrukiem. Dzięki temu torby termoizolacyjne z logo, grafiką czy nazwą firmy stają się doskonałymi i tanimi nośnikami reklamy.

 

Dostępna w wymiarach:
Szerokość: 15-60cm
Wysokość: 30-60cm

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia

Ceny toreb izolacyjnych kalkulujemy indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.