Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Widok kolorowych reklamówek z nadrukiem nikogo nie dziwi. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że torebka foliowa pełni rolę reklamową. Takie torby reklamowe mogą w całości mieścić nadruk związany z daną firmą – na przykład nazwę i logo firmy; reklama również jednak może mieścić się tylko na niewielkim obszarze reklamówki. Niezależnie od tego jaką opcję się wybierze, zawsze reklama powinna być umieszczona w takim miejscu, by dobrze spełniać swoją rolę reklamową. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, torby dostosowywane są idealnie do Państwa potrzeb.

Torba jest bardzo dobrym sposobem na reklamę – każdy jej używa, a jej wyprodukowanie jest naprawdę tanie. Poza tym pełnią role użytkowe – są wygodne w użyciu oraz trwałe. Taka torba może mieć różne rozmiary, jak również trzy podstawowe kształty. Przypominamy, iż reklamówki produkowane przez Kompol są ekologiczne – oxo-biodegradowalne i kompostowalne! Warto postawić na ekologię.

Wytrzymałość torby może być podniesiona poprzez użycie podwójnej warstwy torby lub też przynajmniej umieszczenie dodatkowego paska folii przy rączkach. Kolorowe torby foliowe z nadrukiem to naprawdę bardzo dobra forma reklamy – korzystają z niej zarówno markety, jak również sklepy odzieżowe, drogerie, sklepy z zabawkami, cukiernie oraz wiele innych branż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.