Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Torby foliowe z nadrukiem jedno- lub dwustronnym

Kompol oferuje Państwu wysokie jakości torby foliowe. Stanowią one przydatne akcesorium dla klientów z wielu branż, takich jak spożywcza, kosmetyczna, odzieżowa czy nawet budowlana. Z kolei dla firm jest świetnym sposobem na tanią i skuteczną reklamę o szerokim zasięgu. Wykorzystując bowiem ich powierzchnię, można stworzyć bardzo estetycznie wyglądający oraz wyróżniający się spośród tłumu bylejakości produkt.

Torby foliowe na zakupy

Wśród produktów tej kategorii znajdą Państwo torby reklamowe, które wykorzystywane są przez różnego rodzaju sklepy oraz markety. Kompol oferuje foliowe torebki trzech typów:

  • koszulka – torebki tego typu służą głównie do pakowania niewielkich zakupów, wykorzystywane są także w supermarketach,
  • ucho – ze względu na wytrzymałość oraz gabaryty świetnie sprawdza się przy większych zakupach
  • market – średniej wielkości reklamówka, która – jak sugeruje nazwa – stosowana jest głównie w różnego rodzaju marketach.

Torby foliowe wielokrotnego użytku

Produkty tego typu dzięki swojej wytrzymałości wykorzystywane mogą być wielokrotnie. Fakt ten chętnie wykorzystywany jest przez firmy z wielu branż, które umieszczają na nich nadrukiem ze swoją nazwą czy logo. W tej kategorii znajdziecie Państwo torby reklamowe polipropylenowe:

  • tkane – można wykonać na nich grafikę z dowolną ilością kolorów, są także bardzo odporne
  • nietkane – standardowe torby, na których wykonać można nadruk w 4 kolorach
  • nietkane z laminacją – możliwe jest na nich wykonanie nadruku w dowolnej ilości odcieni, który dodatkowo wykończony jest matowo lub błyszcząco.

Torby termoizolacyjne

Opakowania tego typu pozwalają na przechowywanie ciepłych lub zimnych produktów w spożywczych w swojej temperaturze przez około dwie godziny. Torby termoizolacyjne oferują sporo przestrzeni, którą można wykorzystać do stworzenia ciekawego projektu graficznego z nazwą lub logiem Państwa firmy.