Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Okiem klienta:

Wiadomo, że folie rozkładają się przez wiele lat. Użyjemy często taką torebkę raz i to tylko na przyniesienie zakupów ze sklepu, a jej ślad pozostanie przez setki lat. Chyba nie chcemy, żeby właśnie taką pamiątkę po nas mieli nasi potomkowie?

Torby ekologiczne są rozwiązaniem, które pozwoli w znaczny sposób zmniejszyć zapotrzebowanie reklamówek. Nie tylko dostępność toreb ekologicznych jest istotna, ich atrakcyjny wygląd, ale również nagłaśnianie całej sprawy i uświadamianie społeczeństwa. Co zatem można zrobić?

Przede wszystkim spoty reklamowe w telewizji, pouczające nadruki na reklamówkach – tak jak na paczce papierosów widnieją przestrogi związane ze skutkiem palenia papierosów, tak tutaj na reklamówkach powinny być również przestrogi związane ze skutkami użytkowania folii.

Torby ekologiczne pojawiają się w renomowanych sklepach – tutaj ciężko zobaczyć folię. W opakowaniach tutaj króluje papier i bawełna – czyli to, co daje nam natura. A przecież opakowanie papierowe również nie jest kosztowne – można by tego typu opakowania wprowadzić do wszystkich sklepów.