Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Wiadomo, że chodzenie po mieście z reklamówką w ręce nie jest zbyt gustowne. Reklamówki dostępne są niemalże w każdym sklepie – małe, duże, kolorowe, jednokolorowe, z logo firmy, cienkie, grubsze… Wybór jest naprawdę szeroki.

Mimo że staramy się od nich odchodzić i do osiedlowego sklepu chodzić z torbą z materiału czy też z koszykiem, to jednak nie da się uniknąć od czasu do czasu skorzystania z reklamówki. Nawet jeśli nie wpakujemy wszystkich zakupów do niej, to są do mniejszych reklamóweczek pakowane poszczególne rodzaje zakupów – dostaniemy zatem w folii pieczywo, wędlinę, owoce czy warzywa.

Często również robimy nieplanowane zakupy – wtedy najczęściej nie jesteśmy zaopatrzeni w bardziej ekologiczną torbę. Nawet jeśli nie jesteśmy zatem ich zwolennikami, nie da się nam każdego dnia z nich nie korzystać. Wiadomo, możemy znacznie to ograniczyć, ale dopóki nie zostanie wymyślony inny sposób, który byłby równie wygodny, jak stosowanie foliówek, wtedy na pewno reklamówki będą nam jeszcze długo towarzyszyć w codziennym życiu.