Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Opakowania foliowe – szeroki wybór produktów

Firma Kompol ma w swojej ofercie wysokiej jakości opakowania foliowe z folii polietylenowych oraz polipropylenowych. Na Państwa życzenie wykonujemy je w różnych kolorach i wymiarach, z nadrukiem logo oraz personalizowanych grafik. Wszystkie produkty z naszej oferty cechują się wysoką trwałością dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów o odpowiednich właściwościach, odpornych na zerwanie, ścieranie oraz rozciąganie. Co więcej, wszystkie nasze produkty są ekologiczne. Można je wielokrotnie wykorzystywać oraz nadają się do recyklingu.

Zastosowanie opakowań foliowych – trwałość i bezpieczeństwo

Opakowania z nadrukami posiadają atest potwierdzający bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością, dzięki czemu produkty znajdują szerokie zastosowanie w gastronomii oraz w przemyśle spożywczym. Produkty z tej kategorii są również powszechnie stosowane w przemyśle chemicznym i kosmetycznym.

Opakowania do przenoszenia zakupów

Znaczną część asortymentu naszego sklepu stanowią worki foliowe z tworzyw sztucznych wykorzystywane w supermarketach, sklepach oraz wszelkich innych miejscach sprzedaży. W zależności od potrzeb klienta, oferujemy opakowania ekologiczne takie jak torby foliowe reklamowe typu market, koszulka oraz ucho.

Cennik produktów foliowych

Cena opakowań foliowych jest kalkulowana indywidualnie i uwzględnia wielkość nakładu oraz typ zamawianych opakowań. Przy zamówieniu uwzględniane są parametry takie jak grubość, rodzaj folii, nadruk czy liczba sztuk w pojedynczym pakowaniu. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy oraz zdalnie – telefonicznie i mailowo.

Co wyróżnia opakowania z folii oferowane przez Kompol?

Jeśli szukają Państwo trwałych opakowań reklamowych oraz dobrego stosunku jakości do ceny, polecamy dostępne w ofercie Kompol opakowania z folii. Producent gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo materiałów stosowanych w produkcji. Dostępne u nas produkty zamówią Państwo w przystępnej cenie. Produkt foliowe Kompol to funkcjonalne i estetyczne opakowania, których powierzchnie można wykorzystać w celach marketingowych, jako nośnik unikalnych projektów graficznych. A przede wszystkim krok do przodu w sprawie ochrony środowiska naturalnego.