Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Szeroki wybór wśród produktów takich jak opakowania foliowe

Firma Kompol posiada w swojej ofercie opakowania foliowe z folii polietylenowych oraz polipropylenowych. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać je w różnych kolorach i wymiarach. Produkty z tej kategorii znajdą swoje zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym i kosmetycznym. Są łatwe i tanie w wyprodukowaniu, co w połączeniu z faktem, iż można wykonać na nich dowolny nadruk, sprawia, że można wykorzystać je w celach marketingowych. Asortyment bogaty w różnego typu opakowania foliowe – sklep naszej firmy oferuje je wszystkie, mające zastosowanie w wielu branżach. W ofercie naszej firmy znajdują się opakowania foliowe z atestem potwierdzającym, że bez obaw mogą być one wykorzystywane jako produkt służący do ochrony lub przechowywania żywności. Wśród nich wyróżnić można worki foliowe HDPE oraz pojemniki wykonane z polipropylenu.

Opakowania foliowe do przenoszenia zakupów.

Znaczną część asortymentu naszego sklepu stanowią opakowania wykorzystywane w marketach oraz wszelkich innych miejscach sprzedaży. W zależności od Państwa upodobań oraz oczekiwań oferujemy opakowania, takie jak torby foliowe reklamowe typu market, koszulka oraz ucho.

Cennik produktów foliowych

Cena opakowań foliowych jest kalkulowana indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Co więcej, wszystkie nasze opakowania foliowe są ekologiczne, ponieważ można je wielokrotnie przetwarzać i wykorzystywać.

Komfortowe warunki współpracy

Chcielibyśmy poinformować, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dlatego też parametry takie jak grubość, rodzaj folii czy liczbę sztuk w pojedynczym pakowaniu zawsze uzgadniamy wspólnie z klientem. Zapraszamy zatem do kontaktu w celu omówienia wspomnianych szczegółów. Wybierając współpracę z naszą hurtownią, macie Państwo gwarancję, że otrzymacie wysokiej jakości opakowania. Kompol opakowania foliowe – producent sprawdzony i polecany przez wielu.

Co wyróżnia opakowanie foliowe oferowane przez Kompol?

  • możliwość wyboru – znajdziecie u nas worki i torby mające zastosowanie w wielu branżach,
  • wysoka jakość – produkty dostępne w naszej hurtowni wykonane są z wytrzymałych folii pe i pp,
  • korzystne ceny – dostępne u nas opakowania zamówcie Państwo w niezwykle przystępnej cenie
  • design – nasze torby to estetycznie wyglądające opakowania, których powierzchnie można wykorzystać do stworzenia unikalnego projektu graficznego.