Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Firma Kompol oferuje swoim Klientom ekologiczne torby foliowe i papierowe oraz torby kompostowalne (z biopolimerów).

Torba kompostowalna jest ekologiczna ponieważ została wyprodukowana z surowca pochodzenia roślinnego- biodegradowalnych polimerów wytwarzanych z udziałem skrobi lub celulozy. Gdy ten rodzaj torby trafi do kompostowni, bardzo szybko zmieni się w wodę, dwutlenek węgla i resztki organiczne, czyli kompost. Bardzo ważne jest, by toreb kompostowalnych nie wrzucać do pojemników na plastik czy papier, ponieważ zniszczy to materiał nadający się do recyklingu.

Wszystkie nasze torby foliowe i papierowe są ekologiczne, ponieważ idealnie nadają się do wielokrotnego przetwarzania i wykorzystywania. Żeby tak się stało, każdy z naszych produktów musi trafić do odpowiedniego pojemnika na odpady, dlatego tak naprawdę to ludzie, czynią nasze produkty ekologicznymi segregując w odpowiedni sposób odpady. W ten sposób chronimy środowisko i przyczyniamy się do ponownego wykorzystania surowca.

Poniższy schemat pokazuje, gdzie powinien znaleźć się każdy z produktów sprzedawany przez Kompol.

Recykling
Recykling
Recykling

 
Odpowiedzialne stosowanie plastiku w ogromnym stopniu pozwala chronić środowisko, a jego lekkomyślne eliminowanie przyniesie katastrofalne skutki.
Warto posłuchać
 

Nasza firma czynnie uczestniczymy w konferencjach na temat ochrony środowiska przed nadmiernym zanieczyszczeniem odpadami.