Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Worki foliowe hdpe

Oferowane przez Kompol worki foliowe jednorazowe standardowo wykonywane są z transparentnej folii HDPE. Posiadają atest pozwalający na kontakt z żywnością, co sprawia, że mają szerokie zastosowanie w branży gastronomicznej. Produkty dostępne w tej kategorii doskonale nadają się do przechowywania żywności, zabezpieczając przed wysychaniem oraz na dłużej zachowując jej świeżość. Worki HDPE chronią także przed roztoczami, brudem i wilgocią. Nasze produkty posiadają atest PZH

Wybierz worki wielokrotnego użytku! Ekologiczne rozwiązanie w codziennym życiu!

Są to produkty wielokrotnego użytku, cechujące się dużą wytrzymałością mechaniczną. Nasze worki foliowe są odporne na zdzieranie i rozciąganie dzięki zastosowaniu w produkcji folii o optymalnych parametrach takich jak grubość i elastyczność. Są to produkty przeznaczone do recyklingu.

Gdzie możesz wykorzystać woreczki wielokrotnego użytku? Niemal wszędzie!

Worki HDPE znajdują szerokie zastosowanie w supermarketach i sklepach, w gastronomii oraz w gospodarstwach domowych. Stanowią uniwersalne opakowanie dla większości produktów spożywczych i nie tylko. Firma Kompol realizuje zamówienia dla małych przedsiębiorstw lokalnych oraz dla dużych koncernów.

Zlecenia dostosowana do potrzeb klientów!

Każde zlecenie dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta, wykonując duże i małe nakłady w przystępnych cenach. Można zamawiać u nas także torby reklamowe z HDPE z nadrukiem, torby termoizolacyjne, pojemniki plastikowe, a także inne produkty dla gastronomii, branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej i nie tylko. Firma Kompol to najlepszy partner w biznesie!

Zamawiaj woreczki foliowe HDPE w pakietach i zblokowane

Oferujemy woreczki HDPE w różnych rozmiarach, dostępne w pakietach oraz woreczki zblokowane. Wyceny zamówień są wykonywane indywidualnie, w zależności o wielkości nakładu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami!

W celu ustalenia szczegółów zlecenia zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie i mailowo, a także jesteśmy o dyspozycji w siedzibie firmy w Warszawie. Nasze torebki foliowe, woreczki HDPE i reklamówki HDPE to najlepszy wybór dla Państwa firmy, ponieważ posiadają atest PZH i wyróżniają się jakością na tle innych tego typu produktów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą e mail

Woreczki zblokowane
Woreczki zblokowane

Standardowe wymiary woreczków zblokowanych:
24/36
30/46

Nasze realizacje
Woreczki w pakiecie
Woreczki w pakiecie

Standardowe wymiary woreczków w pakiecie:
14/4/32
18/4/35

Nasze realizacje

Cena woreczków foliowych HDPE jest kalkulowana indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Pragniemy nadmienić, że każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Dlatego też parametry, takie jak grubość, rozmiar czy liczbę sztuk w pojedynczym pakowaniu zawsze uzgadniamy wspólnie z klientem. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu precyzyjnego omówienia tych szczegółów.