Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Wykonujemy torby wielokrotnego użytku w dowolnych kolorach i rozmiarach z najwyższej jakości materiałów przyjaznych środowisku. Dzięki możliwości praktycznie dowolnego rodzaju nadruku, torba staje się idealnym i najtańszym nośnikiem reklamy. Dodatkowo wzmacnia pozytywny – ekologiczny wizerunek firmy. Torby wielokrotnego użytku firmy Kompol wyprodukowane są z mocnych i wytrzymałych materiałów co wydłuża okres ich eksploatacji. Łatwo utrzymać je w czystości, co sprawia, że przez długi okres czasu są estetycznym i praktycznym rozwiązaniem do przenoszenia zakupów. Dostępne wykończenia dla wszystkich toreb wielokrotnego użytku:

Torby bawełniane
Torby bawełniane

Torby bawełniane cechują się znakomitą jakością wykonania, preferencyjną ceną, a także możliwością wielokrotnego użytku. Wykonujemy je w różnych, wybranych przez Państwa rozmiarach. Istnieje również możliwość naniesienia dowolnego nadruku w postaci sitodruku – jednostronnego lub dwustronnego.

Nasze realizacje
Torby z juty
Torby z juty

Torby z juty charakteryzują się dużą wytrzymałością, praktycznością oraz naturalnym pochodzeniem. Dzięki możliwości wykonania nadruku (sitodruk jednostronny lub dwustronny) cieszą się coraz większą popularnością jako gadżet reklamowy.

Nasze realizacje
Torby z polipropylenu tkanego
Torby z polipropylenu tkanego

Niewątpliwą zaletą torby wielokrotnego użytku z polipropylenu tkanego jest wytrzymałość. Kolejnym jej atutem jest możliwość użycia dowolnej ilości kolorów na całej powierzchni torby. Dzięki temu możliwe jest wykonanie praktycznie dowolnego nadruku.

Nasze realizacje
Torby z polipropylenu nietkanego z laminacją
Torby z polipropylenu nietkanego z laminacją

Doskonałe torby reklamowe z możliwością użycia dowolnej liczby kolorów na całej powierzchni. Dzięki laminacji jeszcze bardziej  przyczynią się do efektywnego reklamowania firmy. Proponujemy do wyboru błyszczące lub matowe wykończenie.

Nasze realizacje
Torby z polipropylenu nietkanego
Torby z polipropylenu nietkanego

Torby wielorazowego użytku, które zostały wykonane w 100% z polipropylenu. Istnieje możliwość wykonania nadruku do 4 kolorów.

Nasze realizacje

Chcielibyśmy poinformować, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Z tego względu wszelkie parametry, takie jak np. rozmiar torby czy nadruk zawsze ustalamy w porozumieniu z klientem. Zapraszamy zatem do kontaktu w celu omówienia powyższych kwestii.