Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Wykonujemy torby wielokrotnego użytku w dowolnych kolorach i rozmiarach z najwyższej jakości materiałów przyjaznych środowisku. Dzięki możliwości praktycznie dowolnego rodzaju nadruku, torba staje się idealnym i najtańszym nośnikiem reklamy. Dodatkowo wzmacnia pozytywny – ekologiczny wizerunek firmy. Torby wielokrotnego użytku firmy Kompol wyprodukowane są z mocnych i wytrzymałych materiałów co wydłuża okres ich eksploatacji. Łatwo utrzymać je w czystości, co sprawia, że przez długi okres czasu są estetycznym i praktycznym rozwiązaniem do przenoszenia zakupów.

Dostępne wykończenia dla wszystkich toreb wielokrotnego użytku:

Torby z polipropylenu nietkanego
Torby z polipropylenu nietkanego

Torby wielorazowego użytku, które zostały wykonane w 100% z polipropylenu. Istnieje możliwość wykonania nadruku do 4 kolorów.

Nasze realizacje
Torby z polipropylenu nietkanego z laminacją
Torby z polipropylenu nietkanego z laminacją

Doskonałe torby reklamowe z możliwością użycia dowolnej liczby kolorów na całej powierzchni. Dzięki laminacji jeszcze bardziej  przyczynią się do efektywnego reklamowania firmy. Proponujemy do wyboru błyszczące lub matowe wykończenie.

Nasze realizacje
Torby z polipropylenu tkanego
Torby z polipropylenu tkanego

Niewątpliwą zaletą torby wielokrotnego użytku z polipropylenu tkanego jest wytrzymałość. Kolejnym jej atutem jest możliwość użycia dowolnej ilości kolorów na całej powierzchni torby. Dzięki temu możliwe jest wykonanie praktycznie dowolnego nadruku.

Nasze realizacje
Torby z juty
Torby z juty

Torby z juty charakteryzują się dużą wytrzymałością, praktycznością oraz naturalnym pochodzeniem. Dzięki możliwości wykonania nadruku (sitodruk jednostronny lub dwustronny) cieszą się coraz większą popularnością jako gadżet reklamowy.

Nasze realizacje
Torby bawełniane
Torby bawełniane

Torby bawełniane cechują się znakomitą jakością wykonania, preferencyjną ceną, a także możliwością wielokrotnego użytku. Wykonujemy je w różnych, wybranych przez Państwa rozmiarach. Istnieje również możliwość naniesienia dowolnego nadruku w postaci sitodruku – jednostronnego lub dwustronnego.

Nasze realizacje

Chcielibyśmy poinformować, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Z tego względu wszelkie parametry, takie jak np. rozmiar torby czy nadruk zawsze ustalamy w porozumieniu z klientem. Zapraszamy zatem do kontaktu w celu omówienia powyższych kwestii.