Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Przedstawiamy Państwu torby papierowe z nadrukiem do pakowania zakupów. Producent toreb Kompol proponuje rozwiązanie idealnie zastępuje tradycyjne reklamówki oraz sprawia, że zapakowane rzeczy wyglądają bardzo elegancko. Torby papierowe z uchwytem to świetne rozwiązanie. Jedne z naszych najlepszych produktów czyli torby papierowe - producent Kompol - zapewnią najwyższą jakość dzięki najwyższemu standardowi produkcji. Naturalne materiały sprawiają, że torby są ekologiczne i nie stanowią zagrożenia dla środowiska a także, że przenoszone w nich rzeczy, nie zostaną pogniecione. Papier w przeciwieństwie do tworzywa sztucznego oddycha więc nie musimy się martwić zatrzymaniem lub powstaniem wilgoci w środku a tym samym do możliwego zepsucia lub uszkodzenia produktów. To także torba, która jest o wiele bardziej przyjemna w codziennym użyciu. Ekologiczne torby papierowe - producent Kompol czyli najwyższy standard użytkowania.

Torby papierowe klockowe
Torby papierowe klockowe

Torby papierowe klockowe wykonujemy z papieru kraft, którego standardowe kolory to brąz i biel. Istnieje jednak możliwość zamówienia toreb papierowych z nadrukiem, co czyni je doskonałymi nośnikami reklamy. Ceny kalkulujemy indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 Mamy na uwadze dobro środowiska naturalnego, dlatego też w naszej ofercie znajdują się torby papierowe ekologiczne powstałe w wyniku recyklingu. Takie produkty cechuje możliwość wielokrotnego wykorzystania.

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia

Chcielibyśmy poinformować, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Z tego względu parametry takie jak gramatura papieru, wykończenie czy rodzaj oraz wielkość nadruku zawsze uzgadniamy wspólnie z klientem. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu dokładnego określenia powyższych kwestii.