Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Torby papierowe klockowe

Torby klockowe z papierów o różnych gramaturach są dedykowane do pakowania żywności, wyrobów piekarniczych i cukierniczych, produktów sypkich, a także ubrań, kosmetyków i innych produktów przeznaczonych na sprzedaż. Stanowią praktyczne i ekologiczne opakowania. Jednocześnie torby z papieru to dobry nośnik reklamowy i wizytówka firmy dbającej o środowisko. Ekologiczne torby papierowe z nadrukami mogą stanowić eleganckie opakowanie jednorazowe dla dóbr luksusowych i są chętnie wykorzystywane przez drogerie, butiki, perfumerie, a także sieci restauracji. Stanowią także najlepsze opakowanie jednorazowe dla żywności na wynos.

Torby papierowe – ekologiczne, funkcjonalne i niedrogie

Wykonanie nakładu jest stosunkowo niedrogie, przez co torby papierowe eko wielokrotnego użytku to ekonomiczna propozycja dla każdej firmy. Jeśli nowocześnie podchodzisz do biznesu i wybierasz ekologiczne produkty jednorazowe, polecamy nasze torebki papierowe typu kraft. Hurtownia Kompol oferuje produkty przeznaczone do recyklingu, przyjazne dla środowiska oraz spełniające najwyższe standardy pod względem jakości. Torba papierowa z logo firmy to również świetny gadżet reklamowy, wpływający na reputację marki.

Ekologiczne torby papierowe – producent, firma Kompol

Przedstawiamy Państwu papierowe torby klockowe do pakowania zakupów. Producent toreb z nadrukami, firma Kompol proponuje rozwiązanie, które idealnie zastępuje tradycyjne reklamówki. Torby ekologiczne klockowe są wykonywane z papieru kraft, standardowo dostępnego w dwóch kolorach, białym i brązowym. Realizujemy także nadruk na torbach papierowych. Wysokiej jakości kolorowe grafiki drukowane na torbach czynią je doskonałym nośnikiem reklamowym. Opakowania ekologiczne z logo to najlepsza promocja nowoczesnej marki.

Ceny toreb papierowych są kalkulowane indywidualnie dla każdego zamówienia. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z działem handlowym firmy Kompol. Na wszelkie pytania odpowiadamy drogą telefoniczną i mailową oraz osobiście, w siedzibie stacjonarnej w Warszawie.

Torby papierowe klockowe
Torby papierowe klockowe

Torby papierowe klockowe wykonujemy z papieru kraft, którego standardowe kolory to brąz i biel. Istnieje jednak możliwość zamówienia toreb papierowych z nadrukiem, co czyni je doskonałymi nośnikami reklamy. Ceny kalkulujemy indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 Mamy na uwadze dobro środowiska naturalnego, dlatego też w naszej ofercie znajdują się torby papierowe ekologiczne powstałe w wyniku recyklingu. Takie produkty cechuje możliwość wielokrotnego wykorzystania.

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia

Chcielibyśmy poinformować, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Z tego względu parametry takie jak gramatura papieru, wykończenie czy rodzaj oraz wielkość nadruku zawsze uzgadniamy wspólnie z klientem. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu dokładnego określenia powyższych kwestii.