Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Folia spożywcza oferowana przez firmę Kompol wytwarzana jest z transparentnej folii LLDPE (polietylenowej). Na specjalne życzenie klienta jesteśmy jednak gotowi wykonać ją także w innych kolorach. Folia spożywcza to świetne rozwiązanie dla każdego! Posiada atest bezpośredniego kontaktu z żywnością i spełnia wszelkie wymagane normy jakościowe. Wykorzystanie folii spożywczej chociażby w punktach gastronomicznych dotyczy ogromnej części przemysłu, dlatego do różnorodnych zastosowań posiadamy różną grubość folii. Folia spożywcza dostępna w naszej ofercie charakteryzuje się wszelkimi niezbędnymi atestami i spełnia wszystkie wymagania jakościowe stawiane temu typowi produktów. Jako produkt przeznaczony do kontaktu z żywnością jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu. Jesteśmy całkowicie przekonani, że dostępna w naszym sklepie folia spożywcza spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To idealna alternatywa dla folii aluminiowej, która zabezpiecza produkty przed wysychaniem, czy przenikaniem smaków i zapachów. Folia spożywcza może także służyć do owijania produktów spożywczych przed włożeniem ich do zamrażarki. Z powodzeniem można ją wykorzystywać w kuchni, zarówno w tej domowej, jak i profesjonalnej. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą e mail. Chętnie wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z naszymi produktami, a także doradzimy w kolejnych krokach zamówienia.

Stretch do żywności
Stretch do żywności

Jest to najbardziej popularne rozwiązanie do pakowania świeżej żywności, takiej jak kanapki, sałatki, owoce, warzywa czy słodkości. Folia stretch jest rozciągliwa, kleista, wydajna i ekonomiczna. Doskonale chroni produkty przed zanieczyszczeniami, wyschnięciem, czynnikami atmosferycznymi (np. deszczem) i utratą naturalnych cech smakowych oraz zapachowych. Dzięki swojej wielowarstwowości i elastyczności stanowi materiał odporny na rozdarcia. Jest bardzo prosta w obsłudze, a także nie wymaga dodatkowych urządzeń do pakowania. Znajduje swoje zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i branży gastronomicznej.

 

Dostępne w wymiarach:
45cm x 250m
30cm x 250m
30cm x 300m
35cm x 1500m
40cm x 1500m

Nasze realizacje

Cenę folii stretch do żywności ustalamy indywidualnie. Aby uzyskać wycenę, zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.