Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Folia stretch do żywności oferowana przez firmę Kompol wytwarzana jest z transparentnej folii LLDPE (polietylenowej). Na specjalne życzenie klienta jesteśmy jednak gotowi wykonać ją także w innych kolorach. Folia stretch do żywności to świetne rozwiązanie dla każdego!

Stretch do żywności
Stretch do żywności

Jest to najbardziej popularne rozwiązanie do pakowania świeżej żywności, takiej jak kanapki, sałatki, owoce, warzywa czy słodkości. Folia stretch jest rozciągliwa, kleista, wydajna i ekonomiczna. Doskonale chroni produkty przed zanieczyszczeniami, wyschnięciem, czynnikami atmosferycznymi (np. deszczem) i utratą naturalnych cech smakowych oraz zapachowych. Dzięki swojej wielowarstwowości i elastyczności stanowi materiał odporny na rozdarcia. Jest bardzo prosta w obsłudze, a także nie wymaga dodatkowych urządzeń do pakowania. Znajduje swoje zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i branży gastronomicznej.

 

Dostępne w wymiarach:
45cm x 250m
30cm x 250m
30cm x 300m
35cm x 1500m
40cm x 1500m

Nasze realizacje

Cenę folii stretch do żywności ustalamy indywidualnie. Aby uzyskać wycenę, zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.