Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Firma Kompol z Grodziska Mazowieckiego spod Warszawy jest dostawcą rękawic foliowych wykorzystywanych w branży handlowej, spożywczej i gastronomicznej. Rękawice HDPE jednorazowe bardzo dobrze sprawdzają się w sklepach i supermarketach, a także w lokalach gastronomicznych i punktach usługowych. Są przystosowane do kontaktu z żywnością. Zapewniają higienę podczas pakowania i sprzedaży produktów spożywczych. Zabezpieczają dłonie podczas pracy z produktami kosmetycznymi czy detergentami, przez co znajdują zastosowanie w zakładach fryzjerskich, firmach sprzątających, na stacjach benzynowych i nie tylko.

Rękawice foliowe jednorazowe z HDPE

Do wyrobu rękawic wykorzystano transparentną folię HDPE posiadająca atest informujący o zdatności do kontaktu z pożywieniem. Rękawiczki foliowe jednorazowe to najlepszy sposób na zachowanie higieny na stanowisku pracy. Dzięki wysokiej odporności na zrywanie, produkty dostępne w ofercie Kompol sprawdzają się w każdych warunkach i spełniają najwyższe oczekiwania użytkowników.

Zamów rękawiczki jednorazowe – oferta Kompol

W naszej ofercie znajdują się rękawiczki foliowe pakowane luzem lub w formie bloku z dziurką do zawieszenia. Każde z rozwiązań zapewnia wysoki komfort użytkowania. Realizujemy małe i duże zamówienia, dopasowane do potrzeb naszych klientów. Wycena jest realizowana indywidualnie przez dział handlowy Kompol. W celu uzyskania szczegółów, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową oraz osobiście, w naszej siedzibie stacjonarnej w Warszawie.

Rękawice foliowe - cena

Oferta Kompol obejmuje również opakowania foliowe, woreczki, reklamówki z HDPE z nadrukiem i inne produkty dla biznesu. Realizujemy wysokiej jakości nadruki na produktach foliowych. Zapraszamy do zapoznania się ofertą dostępną w poszczególnych zakładkach na stronie. Ceny ustalamy z klientem indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia.

Jednorazowe rękawice foliowe
Jednorazowe rękawice foliowe

Stosowane są we wszystkich sklepach i restauracjach w celu zachowania zasad higieny. Nasze rękawice foliowe jednorazowe posiadają stosowny atest pozwalający na kontakt z żywnością. Do ich wyrobu wykorzystano transparentną folię HDPE.

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia

W naszej ofercie znajdują się rękawice foliowe pakowane luzem lub w formie bloku z dziurką do zawieszenia. Takie rozwiązanie z pewnością poprawi komfort użytkowania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rękawic foliowych. Posiadamy świetne jakościowo produkty, wśród których z pewnością znajdą Państwo odpowiednie dla siebie. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jesteśmy w stanie zrealizować również zamówienia indywidualne.

Cena rękawic foliowych jest ustalana w porozumieniu z klientem. W celu uzyskania wyceny zapraszamy więc do kontaktu z naszym działem handlowym.