Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Firma Kompol z Grodziska Mazowieckiego spod Warszawy jest dostawcą rękawic foliowych wykorzystywanych w branży handlowej, spożywczej i gastronomicznej. Rękawice foliowe HDPE jednorazowe sprawdzą się idealnie we wszystkiego rodzaju sklepach i supermarketach (np. na dziale z pieczywem) lub we wszystkiego rodzaju restauracjach przy kontakcie z żywnością. Akcesoria takie jak rękawiczki foliowe to zawsze dobra opcja dla klienta czy pracownika, dając mu możliwość wyboru. To nietypowa odzież, która działa niczym jednorazowe torebki.

Jednorazowe rękawice foliowe
Jednorazowe rękawice foliowe

Stosowane są we wszystkich sklepach i restauracjach w celu zachowania zasad higieny. Nasze rękawice foliowe jednorazowe posiadają stosowny atest pozwalający na kontakt z żywnością. Do ich wyrobu wykorzystano transparentną folię HDPE.

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia

W naszej ofercie znajdują się rękawice foliowe pakowane luzem lub w formie bloku z dziurką do zawieszenia. Takie rozwiązanie z pewnością poprawi komfort użytkowania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rękawic foliowych. Posiadamy świetne jakościowo produkty, wśród których z pewnością znajdą Państwo odpowiednie dla siebie. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jesteśmy w stanie zrealizować również zamówienia indywidualne.

Cena rękawic foliowych jest ustalana w porozumieniu z klientem. W celu uzyskania wyceny zapraszamy więc do kontaktu z naszym działem handlowym.