Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Foliowe torby reklamowe

Torby reklamowe dostępne w ofercie firmy Kompol są wykonane z folii HDPE, LDPE lub MDPE. Oferowane przez nas produkty charakteryzują dużą wytrzymałością dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów o optymalnych parametrach. Nasze foliowe torby reklamowe są odporne na przedarcie i zerwanie, dzięki czemu mogą by z powodzeniem użytkowane przez długi czas. Wysokiej jakości nadruki nie ścierają się i nie tracą koloru, zatem torba na długo zachowuje estetyczny wygląd, stanowiąc doskonały nośnik reklamy. Torby foliowe to tradycyjny element marketingowy wykorzystywany od lat do skutecznej promocji logo. Torby foliowe Kompol to dodatkowo dobry stosunek jakości do ceny. Wybierając nasze produkty, zapewniasz swojej marce skuteczną i tanią reklamę.

Torby reklamowe foliowe dostępne w naszej ofercie są przeznaczone do użytku wielokrotnego oraz nadają się do recyklingu. W trosce o środowisko, wychodzimy naprzeciw standardom ekologicznym i wykonujemy również torby foliowe biokompostowalne. Takie torby ekologiczne zapewnią najwyższe bezpieczeństwo dla natury. Sprawdź wszystkie torby reklamowe z nadrukiem oraz pozostałe opcje dostępne w naszej ofercie!

Foliowe torby reklamowe – Warszawa – firma Kompol

Zapewniamy możliwość umieszczenia własnego projektu graficznego i logo na naszych torbach. Każde zamówienie jest personalizowane i powstaje zgodnie z wytycznymi klienta. Do wyboru są różne rodzaje toreb foliowych: typ ucho, koszulka i market. Torby foliowe na małe, średnie i duże zakupy, z wytrzymałymi uchwytami różnego rodzaju. Wszystkie najpopularniejsze rodzaje toreb reklamowych od lat wykorzystywanych przez sieci handlowe. Dodatkowo torby foliowe z nadrukiem z poszczególnych kategorii są dostępne w różnych rozmiarach. Realizujemy duże i mniejsze nakłady, a z naszej oferty korzystają zarówno małe lokalne firmy, jak również duże koncerny. Ceny foliowych toreb reklamowych kalkulujemy indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Torba typ Koszulka
Torba typ Koszulka

Inaczej torba typu „T-shirt”. Jej ogromną zaletą jest cena – najmniejsza w stosunku do toreb z tej kategorii. Istnieje możliwość blokowania koszulek, co pozwala na sprawne wydawanie toreb foliowych ekspedientom przy kasach. Idealna na pakowanie codziennych, mniejszych zakupów.

 

Dostępna w wymiarach:
Szerokość: 17-55cm
Wysokość: 30-90cm

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia
Torba typ Ucho
Torba typ Ucho

Torba typu Ucho stanowi najwygodniejsze rozwiązanie na duże zakupy. Przechowa zarówno produkty spożywcze, jak i kosmetyczne, chemiczne, odzieżowe itd.

 

Dostępna w wymiarach:

Szerokość: 28 – 72cm

Wysokość: 36 – 50cm

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia
Torba typ Market
Torba typ Market

Foliowa torebka reklamowa, którą można wzmocnić podklejką pod uchwytem lub w całości podwójną folią, dzięki czemu wzrasta jej wytrzymałość. Świetnie nada się do pakowania zakupów średnich rozmiarów.

 

Dostępna w wymiarach:
Szerokość: 10-72cm
Wysokość: 25-60cm

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia

Oferujemy możliwość umieszczenia własnego nadruku czy logo na naszych torbach. Dzięki temu torebka foliowa staje doskonałym i najtańszym nośnikiem reklamy. Ceny foliowych toreb reklamowych kalkulujemy indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Przedstawiamy trzy rodzaje foliowych toreb reklamowych.

Foliowe torby reklamowe można spotkać praktycznie w każdym sklepie. Służą do bezpiecznego przechowywania zakupów. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na pakowanie żywności oraz innych produktów.