Język / Language: PL UK DE RU
KONTAKT: telefon+48 22 755 68 68 emailkompol@kompol.pl

Torby reklamowe producenta Kompol z Grodziska Mazowieckiego koło Warszawy, wykonane są z folii HDPE, LDPE lub MDPE. Oferowane przez nas torby z nadrukiem Państwa firmy charakteryzują się komfortem użytkowania i dużą wytrzymałością, niespotykaną dotąd w tego typu produktach. Nawet jednorazowy produkt zasługuje na najwyższą jakość. W trosce o środowisko, wychodzimy naprzeciw standardom ekologicznym i dla naszych klientów wykonujemy również torby foliowe z dodatkiem oxo-biodegradowalnym. Takie torby ekologiczne zapewnią najwyższe bezpieczeństwo dla natury. Zobacz wszystkie torby reklamowe z nadrukiem oraz pozostałe opcje dostępne w naszej ofercie!

Torba typ Koszulka
Torba typ Koszulka

Inaczej torba typu „T-shirt”. Jej ogromną zaletą jest cena – najmniejsza w stosunku do toreb z tej kategorii. Istnieje możliwość blokowania koszulek, co pozwala na sprawne wydawanie toreb foliowych ekspedientom przy kasach. Idealna na pakowanie codziennych, mniejszych zakupów.

 

Dostępna w wymiarach:
Szerokość: 17-55cm
Wysokość: 30-90cm

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia
Torba typ Ucho
Torba typ Ucho

Torba typu Ucho stanowi najwygodniejsze rozwiązanie na duże zakupy. Przechowa zarówno produkty spożywcze, jak i kosmetyczne, chemiczne, odzieżowe itd.

 

Dostępna w wymiarach:

Szerokość: 28 – 72cm

Wysokość: 36 – 50cm

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia
Torba typ Market
Torba typ Market

Foliowa torebka reklamowa, którą można wzmocnić podklejką pod uchwytem lub w całości podwójną folią, dzięki czemu wzrasta jej wytrzymałość. Świetnie nada się do pakowania zakupów średnich rozmiarów.

 

Dostępna w wymiarach:
Szerokość: 10-72cm
Wysokość: 25-60cm

Nasze realizacje
Dostępne wykończenia

Oferujemy możliwość umieszczenia własnego nadruku czy logo na naszych torbach. Dzięki temu torebka foliowa staje doskonałym i najtańszym nośnikiem reklamy. Ceny foliowych toreb reklamowych kalkulujemy indywidualnie. W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Przedstawiamy trzy rodzaje foliowych toreb reklamowych.

Foliowe torby reklamowe można spotkać praktycznie w każdym sklepie. Służą do bezpiecznego przechowywania zakupów. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na pakowanie żywności oraz innych produktów.